KILPARYHMÄT

HARJOITUSAJAT syys 2022

 

Ryhmä 1-2 

Ma klo 18.00-18.45 punttisali (Saku), klo 19-20.15 uinti (Niina)

Ti klo 20-21 uinti (Alisa ja Olivia)

Ke klo 19 -21 uinti (Niina)

To klo 18.30-19.15 punttisali (Saku), klo 19.30-21.20 uinti (Liisa)

Pe klo 6.30 -7.30 uinti (Ninnu)

Su klo 9-10.45 uinti (Liisa),  klo 11-12 kuivaharjoitus (Saku)

Su klo 17.30-19 uinti (Niina)

 

Ryhmä 3

Ma klo 20-21.30 uinti (Olivia)

Ti klo 18.15-19.15 kuivaharjoitus (Alisa, Olivia), 19.30-21 uinti (Alisa, Olivia)

To klo 20-21.30 uinti (Alisa)

Pe klo 17.30-19 uinti (Merja / Kimmo)

 

Ryhmä 4

Ke klo 20-21 uinti (Johanna)

Su klo 18-19 uinti ( Johanna)

 

Masters ja Aikuisten tekniikkaryhmä

 

Ma klo 20-21.30 uinti

Ke klo 20-21.30 uinti

La klo 9-10.30 uinti


 

KAUSISUUNNITELMA 2022 Ryhmät 1-2

Pvm

Nimi

Tapahtuma

Paikkakunta

Lisätiedot

12.9.STR ChallengeKisatRauma 
18.9. Kisat  
24.9.-1.10.Mallorca leiriLeiriMallorca, Espanja 
10.10.STR ChallengeKisatRauma 
15.10. KisatK-pää/Espoo/Vaasa 
28-30.10.IKM karsintaKisatSeinäjoki 
12-13.11.GPKisatEspooaikarajat
25-27.11.IKM FinaaliKisatRaisio16 parasta t12--5, p13-16
28.11.STR ChallengeKisatRauma 
10.12.Joulukuun kisatKisatRaisio 
15-18.12.NSM/SMKisatVaasaaikarajat p18,M t17,N

Kausisuunnitelma on alustava. Muutokset mahdollisia.

 

KAUSISUUNNITELMA Masters

 

Pvm

Nimi

Tapahtuma

Paikkakunta

Lisätiedot

12.9.STR Challenge   
10.10.STR Challenge   
18-20.11.MastersmestaruusuinnitkisatVantaa 
28.11.STR Challenge   
     
    
     

 

UIMARIT


Ryhmä 1

Alisa Ailanen

Heidi Javanainen

Eerika Kivistö

Joel Korte

Iisa Vanne

Kaapo Jokinen

Siiri Simula

Josefiina Björklöf

Alisa Uusitorppa

Ilona Nordman

 

Ryhmä 2

Olli Vanne

Elsa Ailanen

 

Ryhmä 3

Veeti Jalava

Matvey Chekhonin

Karlis Krauze

Inka Helo

Luukas Uusitorppa

Gabriela Jaakkola

Konsta Kankaala

Ilona Helo

Gabriel Mamot

 

Ryhmä 4

Kosti Simula

Ulla Tapiovaara

Aino Gustafsson

Jade Konsi

Luka Konsi

Taimi Katila

Elli Jokela

Niila Karpeeki

Dawid Momot

 

 

Masters

Liisa Ailanen

Aarne Hakanen

Joonas Tapiovaara

Saku Ailanen

Lassi Kosunen

Iida Salo

Marianne Siurua

 

Aikuisten Tekniikkaryhmä

Katri Isotahdon

Pasi Björklöf

Elina Punna

Valmentajat


Ryhmät 1-2

Niina Tuomola

Liisa Ailanen

Saku Ailanen (kuivaharjoittelu)

 

 

Ryhmät 3-4

Merja Kosunen

Kimmo Kankaala

Alisa Ailanen

Olivia Uusitorppa

 

Masters ja aikuisten tekniikkaryhmä

Merja Kosunen